Zadzwoń:512 266 206 Napisz do nas

Wynajem samochodu to opcja wygodna i nie droga z każdym dniem coraz bardziej popularna w naszym kraju.

Profesjonalizm, innowacyjność, kreatywność są filarami działalności RenomaCars, które pozwalają nam utrzymać wysokie standardy.

Nasza wypożyczalnia przygotuje najlepszą ofertę dopasowaną do Państwa oczekiwań.

Nasza wypożyczalnia samochodów zawsze wychodzi na przeciw oczekiwaniom Klientów, stawiamy na kompleksowość, elastyczność i innowacyjność usług.

Masz w planie wakacje rodzinne, wypad na weekend za miasto, musisz oddać swój pojazd do warsztatu samochodowego lub potrzebujesz samochód dla pracownika zatrudnionego w Twojej firmie, zadzwoń do nas, napisz na adres mailowy: kontakt@renomacars.pl lub przez internet korzystając z formularza rezerwacji.

Przy wynajmie długoterminowym, nie musisz już się martwić o serwis samochodowy, opłacenie ubezpieczeń, assistance, przeglądu, przechowywanie opon po wymianie a także o zużycie samochodu przez intensywną eksploatację.

Wszystkie nasze samochody posiadają JUŻ w CENIE ! niezbędne dla bezpieczeństwa przegląd, pakiet ubezpieczeń OC, AC i NNW z całodobowym Assistance.

Naszą propozycje kierujemy do wszystkich, którym niezbędny jest samochód na długoterminowy okres, lecz nie chcą się wiązać z bankiem umową kredytową.

Czas takiego wynajmu waha się od kilku miesięcy do kilku lat.

Oferujemy możliwość wykupu auta w bardzo atrakcyjnej cenie, taka opcja jest możliwa już po dwunastu miesiącach wynajmu.

Miesięczna płatność jest stała, a dzień przelewu dopasujemy do Państwa możliwości.

Po podpisaniu z naszą firmą możesz cieszyć się beztroską eksploatacją wybranego przez Ciebie samochodu.

Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości, w razie potrzeby pomożemy w wyborze najbardziej odpowiedniego samochodu.

Jeżeli nie jesteś pewien na jak długo będziesz potrzebował samochód, więc nie chcesz wiązać się umową długoterminową, w każdej chwili możesz przerwać lub przedłużyć wynajem pojazdu bez jakichkolwiek konsekwencji.

Dokładamy wszelkich starań, aby właściwie zrozumieć i zinterpretować potrzeby naszych Klientów.

Obserwujemy rynek i staramy się dopasować tak, by dostarczać Klientom najlepsze rozwiązania.

Oprócz jakości produktów i usług liczy się cena, dlatego staramy się być konkurencyjni pod każdym względem.